NEWSLETTER

 
   

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI

Beskidzkie Centrum Edukacyjne
34-300 Żywiec ul. Kabaty 2
woj. śląskie

Tel. +48 33 486-71-36
Fax +48 33 486-71-36
E-mail: kontakt@centrumedukacyjne.eu
5 czerwca biuro nieczynne

 Informujemy iż dnia 5 czerwca 2015r. biuro nieczynne.


Rozpoczęcie kursu "Przedstawiciel handlowy + prawo jazdy kat. B"

 O godzinie 12:00 w dniu 28.04.2015 roku w siedzibie Beskidzkiego Centrum Edukacyjnego rozpoczął się kurs „Przedstawiciel handlowy + prawo jazdy kat. B”.


Rozpoczęcie kursu "Nowoczesnego sprzedawcy"

W dniu 28.04.2015 roku w siedzibie Beskidzkiego Centrum Edukacyjnego o godzinie 8:30 rozpoczął się kurs „Nowoczesnego sprzedawcy” obejmujący 120 godzin.


Plac manewrowy

 W swojej ofercie posiadamy możliwość wynajmu placu manewrowego oraz sal szkoleniowych


Kursy i szkolenia

 W zakres naszej działalności wchodzą usługi szkoleniowe m.in.:


Rozpoczęcie kursu "Sprzedawcy"

 W dniu 28.07.2014 roku rozpoczął się kurs Sprzedawcy dla klientów Gminnych Ośrodków Pomocy Społecznej z powiatu żywieckiego. 


Rozpoczęcie kursu "Magazynier"

 W dniu 23 lipca w siedzibie Beskidzkiego Centrum Edukacyjnego rozpoczął się kurs „Magazynier”. 


Rozpoczęcie kursu "Opiekun osób starszych, niepełnosprawnych i dzieci"

 W dniu 1 lipca rozpoczął się kurs „Opiekun osób starszych, niepełnosprawnych i dzieci” w ilości 180 godzin. 


Rozpoczęcie kursu "Nowoczesny Sprzedawca"

 W dniu 2 lipca w siedzibie Beskidzkiego Centrum Edukacyjnego rozpoczął się kurs „Nowoczesny Sprzedawca”.  


Plac manewrowy

 W swojej ofercie posiadamy możliwość wynajmu placu manewrowego oraz sal szkoleniowych, które przystosowane są do prowadzenia zajęć teoretycznych w zakresie nauki prawa jazdy.


"Nasze Dzieci, Nasza Przyszłość- program rozwojowy Zespołu Szkół w Łękawicy"

 W okresie luty 2014 roku - czerwiec 2015 roku Beskidzkie Centrum Edukacyjne Sp. z o. o działająca jako Placówka Wychowania Pozaszkolnego BCE, będzie realizowała zajęcia wyrównawcze i zajęcia pozalekcyjne - rozwijające w ramach projektu „Nasze Dzieci, Nasza Przyszłość- program rozwojowy Zespołu Szkół w Łękawicy”. 


Rozpoczęcie kursu przygotowawczego do ECDL START

W dniu wczorajszym, tj. 12.02.2014 roku rozpoczął się kurs przygotowujący do egzaminu ECDL START   w ramach projektu „Inwestycja w oświatę- edukacja korzystna dla wielu”.  


Realizacja projektu "Innowacyjne szkoły przyszłości na Żywiecczyźnie"

 W okresie styczeń 2014 roku  – czerwiec 2015 roku Beskidzkie Centrum Edukacyjne Sp. z o. o działająca jako Placówka Wychowania Pozaszkolnego BCE, będzie realizowała dodatkowe zajęcia ...


Rozpoczęcie kursu "Pierwszej pomocy przedmedycznej"

 W dniu 04.11.2013 r. w siedzibie Beskidzkiego Centrum Edukacyjnego rozpocznie się kurs „Pierwszej pomocy przedmedycznej” dla 14 osób. Kurs potrwa 25 godzin i zakończy się w dniu 08.11.2013 r.


Rozpoczęcie kursu "Pierwszej pomocy przedmedycznej"

 W dniu 04.11.2013 r. w siedzibie Beskidzkiego Centrum Edukacyjnego rozpocznie się kurs „Pierwszej pomocy przedmedycznej” dla 14 osób. Kurs potrwa 25 godzin i zakończy się w dniu 08.11.2013 r.


Rozpoczęcie szkolenia "Inwestycja w oświatę- edukacja korzystna wielu"

 W okresie wrzesień - grudzień 2013 roku Placówka Kształcenia Ustawicznego Beskidzkie Centrum Edukacyjne Sp. z o. o prowadzić będzie szkolenia w ramach projektu „Inwestycja w oświatę- edukacja korzystna wielu”.


Rozpoczęcie kursu "Opiekun osób starszych, niepełnosprawnych i dzieci"

 W dniu dzisiejszym rozpoczął się kurs „Opiekun osób starszych, niepełnosprawnych i dzieci”.


Rozpoczęcie kursu "Nowoczesny sprzedawca - kurs poszerzony"

 W dniu 2 września w siedzibie Beskidzkiego Centrum Edukacyjnego rozpocznie się kurs „Nowoczesny sprzedawca- kurs poszerzony”.


Rozpoczęcie kursu "Opiekun osób starszych, niepełnosprawnych i dzieci"

 W dniu dzisiejszym rozpoczął się kurs „Opiekun osób starszych, niepełnosprawnych i dzieci” w ilości 180 godzin.


Rozpoczęcie kursów „Księgowość z obsługą komputera” oraz „Nowoczesny Sprzedawca”

 W dniu jutrzejszym (tj. 24.07.2013 roku) w siedzibie Beskidzkiego Centrum Edukacyjnego rozpocznie się kurs „Księgowość z obsługą komputera” oraz „Nowoczesny Sprzedawca”.


Nowe kursy na terenie Gminy Jeleśnia

Na terenie Gminy Jeleśnia rozpoczęliśmy realizację kursów (czytaj więcej)


Rozpoczęcie kursu "Opiekunka osób starszych i dzieci"

17 września 2012 roku w Pensjonacie „Melexa” w Węgierskiej Górce rozpoczął się kurs „Opiekunka osób starszych i dzieci” w ramach projektów (czytaj więcej)


Rozpoczynamy nowe kursy

W dniu 4.09.2012 r. rozpoczęły się kursy „Nowoczesny sprzedawca z umiejętnością obsługi kasy fiskalnej i komputera” w liczbie 120 godzin (czytaj więcej)


Rozpoczęcie kursu "Przedstawiciel handlowy z prawem jazdy kat. B"

W dniu wczorajszym tj. 27.08.2012 r. w siedzibie Beskidzkiego Centrum Edukacyjnego w Żywcu rozpoczął się kurs „Przedstawiciel handlowy z prawem jazdy kat. B” (czytaj więcej)


Laboratorium ECDL

 Z przjemnością informujemy, że Beskidzkie Centrum Edukacyjne uzyskało certyfikację Laboratorium Edukacyjnego ECDL (European Computer Driving Licence). Zgodnie z wymogami Polskiego Towarzystwa Informatycznego (PTI) jest certyfikowanym Laboratorium Edukacyjnym ECDL w którym mogą odbywać się egzaminy na Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych.


Testowy news 2

UE stworzono w następstwie drugiej wojny światowej, aby zapewnić pokój, stabilność i dobrobyt w Europie. Jak udało się dostosować jej zadania i podstawowe wartości do realiów XXI wieku? hkjhjkj kjhkjh kkh kjh khjk jh kj hkjh kh kj hk hkj hkjh k hkh khkhk kjh k hkh kh k hk hkh kh k


Testowy news

UE stworzono w następstwie drugiej wojny światowej, aby zapewnić pokój, stabilność i dobrobyt w Europie. Jak udało się dostosować jej zadania i podstawowe wartości do realiów XXI wieku?


Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij