NEWSLETTER

 
   

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI

Beskidzkie Centrum Edukacyjne
34-300 Żywiec ul. Kabaty 2
woj. śląskie

Tel. +48 33 486-71-36
Fax +48 33 486-71-36
E-mail: kontakt@centrumedukacyjne.eu

Szanowni Państwo,

 

W załączeniu mam przyjemność przekazać ofertę szkoleniową Beskidzkiego Centrum Edukacyjnego Spółka z o.o. w zakresie przeprowadzenia szkoleń zawodowych w ramach realizowanego przez Państwa Ośrodek projektu systemowego.

Beskidzkie Centrum Edukacyjne jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego wpisaną do rejestru prowadzonego przez Starostę Żywieckiego pod numerem 45/09. Prowadzimy działalność szkoleniową i doradczą, dla szerokiego grona odbiorców, tak osób indywidualnych - pracujących, bezrobotnych osób potencjalnie wykluczonych społecznie jak i firm, ośrodków pomocy społecznej oraz samorządów lokalnych.

W zakres naszej działalności wchodzą usługi szkoleniowe m.in.: szkolenia z zakresu promowania przedsiębiorczości, szkolenia językowe, oraz szkolenia zawodowe. Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach pod nr 2.24/00068/2009. Zatrudniamy lektorów, trenerów i konsultantów posiadających odpowiednią wiedzę, doświadczenie i umiejętności w prowadzeniu specjalistycznych szkoleń zawodowych. Profesjonalizm oraz wysoką jakość potwierdza fakt iż, nasza placówka posiada certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie organizacji i prowadzenia kursów oraz szkoleń.

Od 2011 r. Beskidzie Centrum Edukacyjne sp. z o. o posiada również Laboratorium ECDL zatwierdzone przez Polskie Towarzystwo Informatyczne, w którym mogą odbywać się zarówno kursy jak również egzaminy na Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych.

W razie zainteresowania naszą propozycją uprzejmie proszę o kontakt z osobą kontaktową Panią Anitą Filek e-mail: biuro@centrumedukacyjne.eu lub telefon: 33 861-16-87.

 

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym wykazem kursów

 

Mając nadzieję na nawiązanie owocnej współpracy,
pozostaję z wyrazami szacunku,
Włodzimierz Stasica
Prezes Zarządu


 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij